Víno

Jedného dňa sme sa opýtali Profesora Fedora Malíka – uznávaného enológa: Ktoré víno je najlepšie? Odpoveď bola jednoduchá: To, ktoré Vám chutí.

Všetky naše vína Vám určite chutiť nebudú ale iste si medzi nimi nájdete to Vaše a môžete si ho vychutnať u nás alebo vziať domov za vínotékovú cenu.

Pripravili sme pre Vás ponuku vín z domácej a svetovej produkcie, keďže ju pravidelne dopĺňame a obmieňame, aktuálne ponúkané vína Vám predstaví personál reštaurácie alebo Vám ju na požiadanie elektronicky zašle náš someliér.

tokaj soiree

Vážení priatelia dovoľujeme si Vás pozvať na ďalší diel gastroseriálu TOUR DE CZECHOSLOVAKIA, s názvom TOKAJ SOIREÉ, ktoré sa uskutoční dňa 05.04.2013 o 18:30 v reštaurácii ARTEMIS v Turzovke.

Menu je zostavené zo siedmych chodov. K delikatesám budú podávané vína starostlivo vyberané z vinárstva TOKAJ MACIK WINERY, ktoré … (read more…)

Cesta do nádhernej talianskej oblasti Piemonte kde sídli viacero špičkových výrobcov kvalitných talianských vín. Piemonte nás prekvapil nielen pohostinnosťou, ale aj svojou úžasnou atmosférou, napriek tomu, že cestu sme podnikli v zimnom období (Február 2013). Táto oblasť je osobitá a výnimočná, nakoľko z tohoto kraja pochádzajú veľké vína ako sú Barbaresco, Barolo od významných producentov ako Angelo Gaja, Elio Altare a ďalší.
Napriek tomu, že každý vinár … (read more…)

[singlepic id=118 w=320 h=240 float=] [singlepic id=119 w=320 h=240 float=]

Vážení priatelia, dovoľujeme si Vás pozvať na ďalší, v poradí už 3. diel gastroseriálu TOUR DE CZECHOSLOVAKIA, ktorý má názov SLOVÁCKO SOIREÉ.

SLOVÁCKO SOIREÉ sa uskutoční dňa 19.10.2012 o 18:30 v reštaurácii ARTEMIS v Turzovke.

Menu je zostavené zo siedmych chodov. K delikatesám budú podávané vína starostlivo vyberané od … (read more…)

[nggallery id=4]