Reštaurácia

Reštaurácia ARTEMIS bola otvorená v máji 1998 za účelom vyplniť medzeru chýbajúcich gastronomických služieb v meste Turzovka a jeho širšom okolí. Hlavným cieľom je vo všetkých smeroch a plne uspokojiť hostí s akýmkoľvek želaním. Reštaurácia ARTEMIS je zameraná na tradičnú slovenskú ale aj medzinárodnú kuchyňu. Vychutnať si u nás môžte aj gurmánske pochúťky a užívať si starostlivosť ako počas dovolenky. Veľký dôraz pritom kladieme na čerstvosť surovín a úpravu pokrmov.

Vo viac ako dvadsaťročnej histórií sme zorganizovali množstvo svadieb, recepcií, rodinných osláv, spoločenských podujatí ako plesy, večierky, degustácie.

Reštaurácia sídli vo vlastných priestoroch od roku 2000 a neustále pracujeme na ich zväčšovaní pre uspokojenie ešte väčšieho množstva zákazníkov a skvalitnenie služieb. Budova reštaurácie bola postavená tesne po skončení 2. svetovej vojny ako sídlo rodiny poslanca Ústavodárneho Národného zhromaždenia republiky Československej Františka Cvinčeka.

Do portfólia Restaurant Bar ARTEMIS patrí aj množstvo zorganizovaných firemných podujatí a cateringových akcií. Medzi hostí patrili viaceré známe osobnosti spoločenského a kultúrného života, významnou návštevou v rokoch 2006 a 2010 bol aj prezident SR Ivan Gašparovič. V roku 2004 reštaurácia Artemis začala organizovať snúbenia sa vína a zážitkovej gastronómie – SOIRÉE, ktoré sa tešia hojnej účasti a hodnotným zážitkom. Tieto večere plné gurmánskych špecialít a vynikajúcej chuti tradičných, ale i zdriedkavých odrôd vín sú plodmi spolupráce s jedným s najlepších sommeliérov v strednej Európe a viacnásobným majstrom ČR Liborom Nazarčukom.

Na Vašu návštevu sa teší celý kolektív Restaurant Bar ARTEMIS.